۳۰ فروردین ۱۴۰۱

استقبال کاربران شبکه‌های اجتماعی از برپایی نمایشگاه قرآن

استقبال کاربران شبکه‌های اجتماعی از برپایی نمایشگاه قرآن
رمضان، ماه مهمانی خدا و بهار قرآن است. تلاقی این ماه مبارک با رویدادی از جنس امید و آرامش، حُسن مطلعی است بر شروع سالی نو در قرنی نو. بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بعد از دو سال وقفه، از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 به‌صورت حضوری در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، جدا از حضور بانشاط و مشتاقانه اهالی و دوستداران قرآن و عترت در نمایشگاه قرآن، این رویداد بزرگ قرآنی در شبکه‌های اجتماعی نیز بازخوردهای فراوانی داشته تا آنجا که نمایشگاه قرآن در روزهای اخیر، جزو داغ‌ترین موضوعات توئیتر فارسی بوده است.

 

 

 

در گزارش پیش‌رو، گوشه‌ای از استقبال کاربران شبکه‌های اجتماعی از برپایی بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، منعکس شده که در آن می‌توانیم انعکاس بزرگترین رویداد قرآنی کشور را در پست‌های فضای مجازی مردم تا مسئولان ملاحظه کنیم.

 

 

علی بهادری جهرمی / فرهنگ دانش‌بنیان از نوآوری‌های نمایشگاه قرآن

 بزرگترین رویداد قرآنی کشور پس از دو سال تعطیلی در قالب بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن با شعار «قرآن، کتاب امید و آرامش»، در مصلی امام خمینی (ره) از ساعت 17 تا 24 میزبان علاقه‌مندان است. بخش فرهنگ دانش‌بنیان از نوآوری‌های نمایشگاه قرآن امسال در بهار معنویت است.

 

 

 

مهدی جعفری جوزانی / انیمیشن واقعیت مجازی وداع حضرت عباس (ع)

یک کارگر است از اهالی کشور افغانستان در حاشیه راه‌اندازی ایستگاه واقعیت مجازی کربلا. با دیدن اشک همکارانم نزدیک شد و از من خواست تا او هم انیمیشن واقعیت مجازی وداع حضرت عباس (ع) با اهل خیمه و شهادت ایشان را تجربه کند. اشک‌هایش را پنهان نمی‌کند و بی‌تکلف گریه می‌کند.

 

 

 

Asma / قرآن بخوانید جایزه بگیرید

یکی از قسمت‌های جذاب نمایشگاه قرآن توی بچگیم، دقیقا همین قسمت بود

قرآن بخوانید جایزه بگیرید

حیف که دیگه سنم نمی‌خوره

اگه به دنبال مدرسه حفظ اصولی قرآن هم می‌گردید به این غرفه سر بزنید.

 

 

 

بانوی اردیبهشت / یادتون باشه حتما یه سری بزنید

به قدری حال و هوای ماه رمضون رو دوست دارم که خدا می‌دونه...

ختم قرآن و تمسک به آیه‌های پر از آرامش کتاب امید.

راستی نمایشگاه قرآن هم داره شروع میشه..

یادتون باشه حتما یه سری بزنید