تجربه بازی های ایرانی در نمایشگاه قرآن

تجربه بازی های ایرانی در نمایشگاه قرآن
موسسه فرهنگی هنری منادیان به عنوان یکی از مجموعه های فعال در زمینه انیمیشن، بازی و مستند امسال با حضور فعال در بخش جوانان بیست و نهمین دوره بین المللی رویدادهای جالبی را رقم خواهد زد. نمایشگاه قرآن کریم.

بخش نوجوانان:

خانه بازی
در این بخش، نوجوانان به بازی‌های باشکوه ایرانی مانند سفیر عشق، مختار می‌پردازند. فصل قیام و فرماندهی مقاومت نبرد آمرلی را تجربه خواهد کرد.

بخش مسابقه
در این بخش دو نوع مسابقه بین بازدیدکنندگان برگزار می شود. نوع اول مسابقه سریع دویدن خواهد بود. در این سبک از شرکت کنندگان خواسته می شود تا به مراحل خاصی از یک بازی برسند. هرکس زودتر به آن برسد برنده مسابقه است. مسابقه نوع دوم یک لیگ بین چند نفر خواهد بود و برنده نهایی جایزه دریافت می کند.

بخش کارگاه ها
در این بخش طبق برنامه ریزی، کارگاه های آموزشی با موضوع سواد بازی، هویت نوجوانان در بازی، مقدمات ساخت بازی و نگارش طرح بازی با تدریس اساتید صاحب نام و حرفه ای برگزار می شود.

جشنواره تعظیم قرآنی (پیش رویداد)
این جشنواره پس از پایان نمایشگاه قرآن ادامه دارد. علاقه مندان می توانند در طول برگزاری نمایشگاه با استفاده از کارگاه های تخصصی و از طریق سایت زیر در طرح ثبت نام کنند. در پایان نمایشگاه به طرح های برگزیده جوایزی اهدا و برای ساخت بازی و انیمیشن معرفی خواهد شد.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت