۳۰ فروردین ۱۴۰۱

تجربه بازی های ایرانی در نمایشگاه قرآن

تجربه بازی های ایرانی در نمایشگاه قرآن
موسسه فرهنگی هنری منادیان به عنوان یکی از مجموعه های فعال در زمینه انیمیشن، بازی و مستند امسال با حضور فعال در بخش جوانان بیست و نهمین دوره بین المللی رویدادهای جالبی را رقم خواهد زد. نمایشگاه قرآن کریم.

بخش نوجوانان:

خانه بازی
در این بخش، نوجوانان به بازی‌های باشکوه ایرانی مانند سفیر عشق، مختار می‌پردازند. فصل قیام و فرماندهی مقاومت نبرد آمرلی را تجربه خواهد کرد.

بخش مسابقه
در این بخش دو نوع مسابقه بین بازدیدکنندگان برگزار می شود. نوع اول مسابقه سریع دویدن خواهد بود. در این سبک از شرکت کنندگان خواسته می شود تا به مراحل خاصی از یک بازی برسند. هرکس زودتر به آن برسد برنده مسابقه است. مسابقه نوع دوم یک لیگ بین چند نفر خواهد بود و برنده نهایی جایزه دریافت می کند.

بخش کارگاه ها
در این بخش طبق برنامه ریزی، کارگاه های آموزشی با موضوع سواد بازی، هویت نوجوانان در بازی، مقدمات ساخت بازی و نگارش طرح بازی با تدریس اساتید صاحب نام و حرفه ای برگزار می شود.

جشنواره تعظیم قرآنی (پیش رویداد)
این جشنواره پس از پایان نمایشگاه قرآن ادامه دارد. علاقه مندان می توانند در طول برگزاری نمایشگاه با استفاده از کارگاه های تخصصی و از طریق سایت زیر در طرح ثبت نام کنند. در پایان نمایشگاه به طرح های برگزیده جوایزی اهدا و برای ساخت بازی و انیمیشن معرفی خواهد شد.

تعداد بازدید : ۷۵۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر