نوجوانان بازی‌های فاخر ملی را در نمایشگاه قرآن تجربه می‌کنند

نوجوانان بازی‌های فاخر ملی را در نمایشگاه قرآن تجربه می‌کنند
موسسه منادیان زمینه‌ای را فراهم کرده تا مخاطبین غرفه نوجوان نمایشگاه قران کریم بتوانند بازی‌های فاخر ایرانی مانند سفیر عشق، مختار، فصل قیام و فرمانده مقاومت نبرد آمرلی را تجربه کنند.

مؤسسه فرهنگی و هنری منادیان به عنوان یکی از سازندگان انیمیشن، گیم و مستند امسال در بخش نوجوان بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم حضور دارد و طبق فهرستی که منتشر کرده، برای نوجوانان و جوانانی که از این رویداد بازدید کنند، سرگرمی فراهم می کند.

بخش نوجوانان:

بازی سرا

در این بخش نوجوانان بازی‌های فاخر ایرانی همچون سفیر عشق، مختار؛ فصل قیام و فرمانده مقاومت نبرد آمرلی را تجربه خواهند کرد.

بخش مسابقات:

در این بخش دو نوع مسابقه بین بازدیدکنندگان برگزار خواهد شد. مسابقه نوع اول بصورت fast run خواهد بود. در این سبک، از شرکت کنندگان خواسته می‌شود تا به مراحل خاصی از یک بازی برسند. هر فردی زودتر به آن رسید برنده مسابقه است. مسابقه نوع دوم بصورت لیگ بین تعدادی افراد خواهد بود و برنده نهایی جایزه دریافت خواهد کرد.

بخش کارگاه‌ها:
در این بخش طبق جدول برنامه ریزی کارگاه‌هایی با موضوع سواد بازی، هویت نوجوانان در بازی، مقدمات ساخت بازی و نوشتن طرح بازی با تدریس اساتید نام آشنا و حرفه‌ای برگزار می‌شود.

جشنواره قرآنی کمان (پیش رویداد):

این جشنواره پس از پایان نمایشگاه قرآن نیز ادامه دارد. علاقه‌مندان می‌توانند در زمان برگزاری نمایشگاه با استفاده از کارگاه‌های تخصصی و از طریق سایت زیر نسبت به ثبت طرح اقدام کنند. در پایان نمایشگاه به طرح‌های برگزیده جوایزی اهدا شده و برای ساخت بازی و پویانمایی معرفی خواهد شد.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت