نوجوانان بازی‌های فاخر ایرانی را در نمایشگاه قرآن تجربه می‎‌کنند

غرفه نوجوان نمایشگاه قران کریم زمینه‌ای را فراهم آورده است تا مخاطبین بتوانند بازی‌های فاخر ایرانی همچون سفیر عشق، مختار، فصل قیام و فرمانده مقاومت نبرد آمرلی را تجربه کنند.

مؤسسه فرهنگی و هنری منادیان به عنوان یکی از فعال‌ترین مجموعه‌های حوزه انیمیشن، گیم و مستند امسال با حضور فعال در بخش نوجوان بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اتفاقات جذابی را رقم خواهد زد.

بخش نوجوانان

بازی سرا: در این بخش نوجوانان بازی‌های فاخر ایرانی همچون سفیر عشق، مختار؛ فصل قیام و فرمانده مقاومت نبرد آمرلی را تجربه خواهند کرد.

بخش مسابقات

در این بخش دو نوع مسابقه بین بازدیدکنندگان برگزار خواهد شد. مسابقه نوع اول به صورت fast run خواهد بود. در این سبک، از شرکت کنندگان خواسته می‌شود تا به مراحل خاصی از یک بازی برسند. هر فردی زودتر به آن رسید برنده مسابقه است. مسابقه نوع دوم به صورت لیگ بین تعدادی افراد خواهد بود و برنده نهایی جایزه دریافت خواهد کرد.

بخش کارگاه‌ها

در این بخش طبق جدول برنامه‌ریزی کارگاه‌هایی با موضوع سواد بازی، هویت نوجوانان در بازی، مقدمات ساخت بازی و نوشتن طرح بازی با تدریس اساتید نام آشنا و حرفه‌ای برگزار می‌شود.

جشنواره قرآنی کمان (پیش رویداد)

این جشنواره پس از پایان نمایشگاه قرآن نیز ادامه دارد. علاقه‌مندان می‌توانند در زمان برگزاری نمایشگاه با استفاده از کارگاه‌های تخصصی و از طریق سایت زیر نسبت به ثبت طرح اقدام کنند. در پایان نمایشگاه به طرح‌های برگزیده جوایزی اهدا شده و برای ساخت بازی و پویانمایی معرفی خواهد شد.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت