۲۹ فروردین ۱۴۰۱

یکی از شیوه‌های تربیتی قرآن استفاده از قصه‌گویی است

یکی از شیوه‌های تربیتی قرآن استفاده از قصه‌گویی است
موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی گفت: یکی از شیوه‌های تربیتی قرآن استفاده از قصه‌گویی است و در واقع از میان درس‌های مختلف مکتب قرآن که کاربرد تربیتی برای خانواده دارد، استفاده اثربخش از قصه‌گویی است.

علی باقر طاهری نیا، رئیس موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی، در مراسم افتتاح بخش بین‌الملل اولین کنفرانس بین‌المللی «خانواده و تربیت معنوی» که در بخش مشاوره قرآن بنیان بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار شد، اظهار داشت: قران کتاب هدایت است که با تأمل و تدبر در معانی این کتاب آسمانی می‌توان شیوه‌های مختلف رستگاری را در آن یافت.

وی با بیان این که هنرهای مختلف در قرآن ظهور و بروز پیدا کرده است، تصریح کرد: یکی از هنرها قصه‌هایی است که در قرآن وجود دارد که بسیار خواندنی و تأثیرگذار است.

طاهری نیا تاکید کرد: یکی شیوه‌های تربیتی قرآن استفاده از قصه‌گویی است و در واقع از میان درس‌های مختلف مکتب قرآن که کاربرد تربیتی برای خانواده دارد، استفاده اثربخش از قصه‌گویی است.

تعداد بازدید : ۶۶۵

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر