یکی از شیوه‌های تربیتی قرآن استفاده از قصه‌گویی است

یکی از شیوه‌های تربیتی قرآن استفاده از قصه‌گویی است
موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی گفت: یکی از شیوه‌های تربیتی قرآن استفاده از قصه‌گویی است و در واقع از میان درس‌های مختلف مکتب قرآن که کاربرد تربیتی برای خانواده دارد، استفاده اثربخش از قصه‌گویی است.

علی باقر طاهری نیا، رئیس موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی، در مراسم افتتاح بخش بین‌الملل اولین کنفرانس بین‌المللی «خانواده و تربیت معنوی» که در بخش مشاوره قرآن بنیان بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار شد، اظهار داشت: قران کتاب هدایت است که با تأمل و تدبر در معانی این کتاب آسمانی می‌توان شیوه‌های مختلف رستگاری را در آن یافت.

وی با بیان این که هنرهای مختلف در قرآن ظهور و بروز پیدا کرده است، تصریح کرد: یکی از هنرها قصه‌هایی است که در قرآن وجود دارد که بسیار خواندنی و تأثیرگذار است.

طاهری نیا تاکید کرد: یکی شیوه‌های تربیتی قرآن استفاده از قصه‌گویی است و در واقع از میان درس‌های مختلف مکتب قرآن که کاربرد تربیتی برای خانواده دارد، استفاده اثربخش از قصه‌گویی است.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت