نگاه کنفرانس خانواده و تربیت معنوی فراتر از خانواده‌های شیعه است

حوزه/ رئیس کمیته بین‌الملل کنفرانس خانواده و تربیت معنوی گفت: نگاه ما در این کنفرانس فراتر از خانواده‌های شیعه، بلکه تمامی خانواده‌های مسلمانان و حتی خانواده‌های ابراهیمی را نیز در بر می‌گیرد.

حجت الاسلام‌سید مصطفی دریاباری در مراسم افتتاح بخش بین‌الملل اولین کنفرانس بین‌المللی «خانواده و تربیت معنوی» که با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا رمضانی، دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت (ع) در بخش مشاوره قرآن بنیان بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار شد، اظهار داشت: در زمینه خانواده و اهمیت آن صحبت‌های فراوانی شده است و همایش‌هایی نیز برگزار شده که در سطح ملی بوده، اما این کنفرانس برای اولین‌بار در سطح بین‌الملل برگزار می‌شود که حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: نگاه ما در این کنفرانس فراتر از خانواده‌های شیعه، بلکه تمامی خانواده‌های مسلمانان و حتی خانواده‌های ابراهیمی را نیز در بر می‌گیرد.

رئیس کمیته بین‌الملل کنفرانس بین‌المللی «خانواده و تربیت معنوی» تصریح کرد: وحدت و توجه به ابعاد مختلف خانواده در جوامع دینی از نقاط قوت این کنفرانس است.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت