نگاه کنفرانس خانواده و تربیت معنوی فراتر از خانواده‌های شیعه است

نگاه کنفرانس خانواده و تربیت معنوی فراتر از خانواده‌های شیعه است
حوزه/ رئیس کمیته بین‌الملل کنفرانس خانواده و تربیت معنوی گفت: نگاه ما در این کنفرانس فراتر از خانواده‌های شیعه، بلکه تمامی خانواده‌های مسلمانان و حتی خانواده‌های ابراهیمی را نیز در بر می‌گیرد.

حجت الاسلام‌سید مصطفی دریاباری در مراسم افتتاح بخش بین‌الملل اولین کنفرانس بین‌المللی «خانواده و تربیت معنوی» که با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا رمضانی، دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت (ع) در بخش مشاوره قرآن بنیان بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار شد، اظهار داشت: در زمینه خانواده و اهمیت آن صحبت‌های فراوانی شده است و همایش‌هایی نیز برگزار شده که در سطح ملی بوده، اما این کنفرانس برای اولین‌بار در سطح بین‌الملل برگزار می‌شود که حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: نگاه ما در این کنفرانس فراتر از خانواده‌های شیعه، بلکه تمامی خانواده‌های مسلمانان و حتی خانواده‌های ابراهیمی را نیز در بر می‌گیرد.

رئیس کمیته بین‌الملل کنفرانس بین‌المللی «خانواده و تربیت معنوی» تصریح کرد: وحدت و توجه به ابعاد مختلف خانواده در جوامع دینی از نقاط قوت این کنفرانس است.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت