برپایی غرفه ضیافت خاتم در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

برپایی غرفه ضیافت خاتم در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم
بخش مشاوره بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم گفت: به‌منظور ارائه مشاوره‌های قرآن بنیان غرفه ضیافت خاتم در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برپا می‌شود.
دکتر سید محمدحسین چاوشیان مدیر بخش مشاوره بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در گفتگو با رادیو قرآن با اشاره به آغاز نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از روز شنبه ۲۷ فروردین‌ماه اظهار داشت: بخش مشاوره نمایشگاه با نام ضیافت خاتم در خدمت همه مردم ایران هستیم و امسال باتوجه‌به نیازسنجی‌هایی که از سوی کارشناسان مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم صورت‌گرفته است در ۵ محور تربیتی، تحصیلی، فردی، مشاوره‌های پیش از ازدواج و مشاوره زوجین، به ارائه خدمات مشاوره‌ای خواهیم پرداخت.
وی با بیان این که در این دوره مشاوره‌های قرآن بنیان به مخاطبان ارائه خواهد شد، تاکید کرد: مشاوران از اساتید و مشاوران ممتاز حوزه و دانشگاه هستند.
چاوشیان تصریح کرد: این خدمات در هر ۵ محور به‌صورت رایگان خواهد بود و انتظار می‌رود با استقبال خوبی همراه باشد.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا در این زمینه آسیب‌شناسی از دوره‌های قبلی صورت‌گرفته یا نه، بیان داشت: بله این اتفاق رخ‌داده به‌طوری که یکی از بخش‌های مورد تاکید ریاست نمایشگاه بخش مشاوره است و به‌عنوان یک بخش راهبری دیده می‌شود.
مدیر بخش مشاوره بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم افزود: بخش مشاوره برای مردم حل مسئله به وجود می‌آورد و خصوصاً رایگان بودن این خدمات در شرایط اقتصادی کنونی کشور نیز به خانواده‌ها کمک می‌کند.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت