۲۸ فروردین ۱۴۰۱
نشست تخصصی امروز در نمایشگاه قرآن:

تبیین دیپلماسی قرآنی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در عرصه بین‌الملل

تبیین دیپلماسی قرآنی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در عرصه بین‌الملل
نشست تخصصی «تبیین دیپلماسی قرآنی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در عرصه بین‌الملل؛ اهداف و راهبردها»، یکشنبه 28 فروردین در محل بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌شود.
به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، شامگاه یکشنبه 28 فرودین‌ماه، همزمان با دومین روز از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، نشست تخصصی «تبیین دیپلماسی قرآنی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در عرصه بین‌الملل;اهداف و راهبردها» در بخش بین‌الملل برگزار می‌شود.
 
علاقه‌مندان برای حضور در این نشست می‌توانند از ساعت 20:30 تا 22 به سالن نشست‌های شماره 2 واقع در طبقه سوم ساختمان امام جمعه، مراجعه کنند.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
تعداد بازدید : ۸۱۵

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر