سیدمحمدداوود میرباقری زاده

امور هنری

نام : سیدمحمدداوود 

نام خانوادگی : میرباقری زاده

سال تولد : 1337 

سال انتخاب : 1400

برگزیده شده در حوزه : هنرهای نمایشی قرآنی

منتخب دوره : بیست و ششم

 

تحصیلات :

فارغ‌التحصیل مهندسی معدن از دانشگاه امیرکبیر تهران

 

فعالیت ها و آثار :

آقای میرباقری در حوزه فیلم و تئاتر ضمن داشتن نگاه نقادانه و آسیب شناسی دینی و اجتماعی سعی می کند ارزشهای دینی و انسانی را به بینندگان یادآوری و القا کند.ایشان پس از گذراندن یک دوره سه ساله هنرآموزی تئاتر در «تئاتر شهر»  برای نخستین بار به عنوان بازیگر در مجموعه تلویزیونی «داستان راستان» ظاهر شد. او اولین بار سینما را با نویسندگی و کارگردانی فیلم «آدم‌برفی» تجربه کرد.

تله‌تئاتر «اسکندر مقدونی»، نمایش تلویزیونی «آیینه خیال»، تئاترهای« دندون طلا»، «عشق آباد» و «معرکه در معرکه» از جمله کارهای استاد میرباقری در حوزه تئاتر به شمار می روند.

آثار ایشان در مجموعه های تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی عبارتند از: «رعنا، امام علی(ع)، معصومیت از دست رفته، مسافر ری، مختارنامه، شاهگوش، گرگ ها، دندون طلا

بعلاوه ایشان همکاری های دیگری نیز در تهیه و تولید فیلم های ذیل داشته است: ماه‌وش (مدیر فیلمبرداری)، مرد بارانی (نویسنده)، ساحره (بازنویسی فیلمنامه) و معجزه خنده (بازنویسی فیلمنامه.)

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب رشد و رویش»
این شعار نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم است که از ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(مصادف با ۱۸ تا ۲۷ رمضان) در دو بخش خدمات فروشگاهی و خدمات محتوایی درخدمت عموم علاقمندان است.
خوب است بدانید بخش فروشگاهی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه در دسترس بوده، اما بخش خدمات محتوایی پس از برگزاری نمایشگاه، همچنان خدمتگزار شما علاقه‌مندان خواهد بود.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

لوگو فوتر