نورعینی محمدزین

نورعینی محمدزین
چاپ و نشر
دوره هفتم

نام : نور عینی

نام خانوادگی : محمد زین

تاریخ تولد : 1339

سال انتخاب : 1379

برگزیده شده در حوزه : چاپ و نشر

منتخب دوره : هفتم

 
خانم نورعینی محمدزین در سال 1339 در کشور مالزی دیده به جهان گشود. خانم نورعینی محمدزین پس از به پایان بردن دوره‌های دبستان و دبیرستان در سال 1985 میلادی، از دانشگاه لیدز انگلستان در رشتة مهندسی راه و ساختمان فارغ‌التحصیل شد. او در 1987 نیز دیپلم بازاریابی گرفت و از 1985 تا 1991 در سمت‌های مدیریت بازاریابی و برنامه‌ریزی رسانه‌ها کار کرد. از 1997 تاکنون نیز مسؤول هماهنگی بخش تحقیقات و انتشارات «دارالقرآن مالزی» است.

محمد زین دارای تحقیقاتی در زمینه‌های خوش‌نویسی، کامپیوتر، طراحی و رنگ آمیزی است. او در سال 2000 به سرپرستی مؤسسه «قرآن نور فاطمة» مالزی برگزیده و تمامی امور هماهنگی و مدیریت آن نیز به وی واگذار شد. طراحی، ارائه اسلوب‌های خوشنویسی و استخدام و اموزش کارکنان، از جمله هدف‌های این پروژه است. بانو نورعینی باکمک این مرکز در کار چاپ قرآنی زیبا نیز فعالیت می‌کند که همة مراحل نوشتن و تزیین آن تنها به کوشش بانوان مالزیایی انجام می‌گیرد. در این قرآن برای راهنمایی بانوان، به تمامی آیات و سوره‌هایی که دربارة نقش زنان در اقتصاد خانواده، آموزش و پرورش، سیاست و...، وجود دارد نیز پرداخته می‌شود. هدف از تهیه و چاپ این قرآن، هماهنگی و اتحاد میان زنان مسلمان جهان است. او تاکنون درچندین نمایشگاه در استان‌های مختلف مالزی شرکت کرده است.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت