برندگان مسابقه خانه‌های نورانی معرفی شدند

برندگان مسابقه خانه‌های نورانی که به صورت روزانه در نمایشگاه مجازی قرآن کریم برگزار شد، معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، روزانه در نمایشگاه مجازی قرآن، مسابقه خانوادگی قرآن و عترت با عنوان «خانه‌های نورانی» برگزار شد.این مسابقه به این صورت بود که هر روز ساعت 10 صبح یک بسته محتوایی شامل یک پوستر، یک نمایش رادیویی و یک انیمیشن در سایت نمایشگاه ارائه می‌شد و از هرکدام یک سوال (روزانه مجموعا 3 سوال) پرسش می‌شد. زمان پاسخ گویی به سؤالات مسابقه هر روز از ساعت 10 همان روز تا ساعت 10 روز بعد بود. پاسخ صحیح به هر سوال 5 امتیاز داشت.

این مسابقه به دو صورت روزانه و خانوادگی طراحی شده بود و کلیه افراد بالای پنج سال سن می‌توانستند در آن شرکت کنند.این مسابقه در ده روز برگزار گردید و امروز با پایان مسابقه اسامی 50 برنده مسابقه روزانه مشخص شد. اسامی 5 خانواده برتر این مسابقه نیز به زودی اعلام می گردد. 

 

رسانه جدید  فهرست برندگان خانه های نورانی 

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب رشد و رویش»
این شعار نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم است که از ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(مصادف با ۱۸ تا ۲۷ رمضان) در دو بخش خدمات فروشگاهی و خدمات محتوایی درخدمت عموم علاقمندان است.
خوب است بدانید بخش فروشگاهی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه در دسترس بوده، اما بخش خدمات محتوایی پس از برگزاری نمایشگاه، همچنان خدمتگزار شما علاقه‌مندان خواهد بود.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

لوگو فوتر