۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

اقلام حجاب و عفاف ایرانی در نمایشگاه مجازی قرآن عرضه می‌شود

اقلام حجاب و عفاف ایرانی در نمایشگاه مجازی قرآن عرضه می‌شود
مدیرعامل انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب و عفاف گفت: برای بهره‌مندی بیشتر از محصولات و به جهت اینکه حضور حداکثری در این بخش بوجود آید، هر محصول با ۲۰ درصد تخفیف ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، بخش حجاب و عفاف یکی از پررونق‌ترین بخش‌های نمایشگاه بین‌المللی قرآن‌کریم در سال‌های گذشته بود. شروع اپیدمی کرونا و مشکلات اقتصادی در کنار ادامه طرح فاصله‌گذاری اجتماعی موجب شد تا فعالان حجاب تنها بازار مهم و اختصاصی این حوزه را که هر ساله در ماه مبارک رمضان و در قالب بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن داشتند از دست بدهند اما معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد با توجه به ایجاد بستری مناسبت در فضای مجازی این امکان را فراهم کرد تا بخش حجاب و عفاف در سایت نمایشگاه مجازی قرآن به کار خود ادامه دهد.  

اسدالله سلیمانی مدیرعامل انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب و عفاف و دبیر بخش حجاب و عفاف نمایشگاه مجازی قرآن در گفت‌وگو با تسنیم گفت: نظر به اینکه یکی از مؤلفه‌های مهم ترویج عفاف و حجاب، ایجاد سهولت دسترسی به کالای حجاب و ترویج الگوی‌های حجاب برتر است، این انجمن با مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد با هدف حمایت از تولیدکنندگان محصولات حجاب و ترویج پوشش عفیفانه، بخش "عفاف و حجاب" نمایشگاه مجازی قرآن را در ماه مبارک رمضان راه‌اندازی کرد.

وی ادامه داد: سامانه‌ای را سال گذشته با عنوان "حجاب 99" راه‌اندازی کردیم که مورد استقبال عموم مردم نیز قرار گرفت. این سایت قرار بود که در اختیار انجمن حجاب و عفاف قرار گیرد و به‌صورت نمایشگاه دائمی فعالیت کند اما به دلیل مشکلاتی، این اتفاق صورت نگرفت. انجمن هم به‌عنوان تشکلی مردمی و دارای مجوز از وزارت کشور بر آن شد تا سایتی را به نشانی bazarehijab.ir راه‌اندازی کند که هم‌اکنون نیز لینک آن در سایت نمایشگاه مجازی قرآن قرار گرفته است.

عرضه محصولات 20 تولیدکننده در نمایشگاه مجازی قرآن

 سلیمانی با اشاره به حضور تولیدکنندگان در نمایشگاه مجازی قرآن گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته از میان 350 تولیدکننده از سراسر کشور، 20 تولیدکننده برای عرضه محصولات‌شان به نمایشگاه مجازی قرآن معرفی شدند. در حال حاضر 400 محصول ایرانی در سایت نمایشگاه مجازی قرآن در محل عرضه قرار گرفته است.

وی با اشاره به تسهیلات ویژه ارائه محصولات حجاب و عفاف در نمایشگاه مجازی قرآن گفت: برای بهره‌مندی بیشتر از محصولات و به جهت اینکه حضور حداکثری در این بخش به‌وجود آید، هر محصول با 20 درصد تخفیف ارائه می‌شود. ارسال محصولات در مسافت کوتاه، رایگان است. قرار شد تولیدکنندگان 50 درصد هزینه ارسال محصولات به مسافت بیشتر را هم بپردازند.

وی درباره میزان کیفیت محصولات نیز گفت: مواد اولیه محصولات ارائه‌ شده، ایرانی و خارجی‌اند اما فرآیند تولید محصولات تماماً توسط تولیدکنندگان داخلی انجام شده است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳,۱۹۸

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر