شورای عالی قرآن

شورای عالی قرآن
وب سایت

نگاه ویژه و خاص مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» به مقوله قرائت قرآن به عنوان یک رسانه مؤثر ـ که ریشه در تاریخ اسلام و منابع روایی دارد و آثار و برکات آن نیز از گذشته تاکنون کاملاً مشهود است ـ و عرضه آن از طریق رسانه ملی، موجب اثرگذاری چند برابری این هنر اسلامی در کشورمان شد.
اقبال روزافزون آحاد جامعه به ویژه قشر جوان به هنر قرائت قرآن و سایر نغمات الهی، یکی از برکات انقلاب اسلامی و نگاه دقیق و هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب در بهره‌گیری از رسانه فراگیر رادیو و تلویزیون در افشاندن عطر قرآن در سطح جامعه با هدف انس عمومی با مفاهیم و معارف قرآن کریم بوده است.
این شورا در بدو أمر با تشکیل جلسات شورای عالی تصمیم‌گیری، اقدام به تصویب سیاست‌های کلی جهت نظم‌دهی به پخش برنامه‌های قرآنی و تولید آثار مقبول و استاندراد نمود و پس از آن سیستم اجرایی و نظارتی شورای عالی قرآن در شکل و ساختار فعلی از سال 1374 مستقر و به توسعه فعالیت‌ها توفیق یافت.

ورود به وب‌سایت شورای عالی قرآن


درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت