۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

فروش یک میلیاردی نمایشگاه مجازی قرآن

فروش یک میلیاردی نمایشگاه مجازی قرآن
معاون اجرایی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم از فروش یک میلیارد تومانی ناشران در این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، مرتضی خدمتکار، معاون اجرایی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم درباره این نمایشگاه گفت: باتوجه به درخواست‌های مردم تلاش کردیم بخش فروش محصولات مرتبط با عفاف و حجاب را در نمایشگاه مجازی قرآن کردیم در هفته دوم برگزاری این رویداد قرآنی راه اندازی کنیم. از این رو علاقه‌مندان می‌توانند تمام محصولات مرتبط با این حوزه را از نمایشگاه مجازی قرآن کریم تهیه کنند.

وی افزود: بخش‌های پاسخگویی، مشاوره و کودک و نوجوان از جمله بخش‌های محتوایی نمایشگاه مجازی قرآن کریم بودند و مخاطبان از آن استقبال فراوانی کردند. دیشب حدود ۱۵ میلیون درخواست ورود به سامانه نمایشگاه را ثبت کردیم. این تعداد رقم قابل توجهی برای برپایی نخستین دوره نمایشگاه مجازی قرآن کریم است.

معاون اجرایی نمایشگاه مجازی قرآن کریم ادامه داد: پیش از برگزاری نمایشگاه مجازی، پیش بینی می‌کردیم با توجه به نزدیکی برپایی نمایشگاه مجازی قرآن کریم به نمایشگاه مجازی کتاب تهران و شرایط نه چندان مطلوب اقتصادی از این رویداد قرآنی زیاد استقبال نشود و حجم خرید مردم کم باشد. برخلاف پیش بینی‌ها تا امروز فروش نقدی ناشران حاضر در نمایشگاه یک میلیارد تومان بود. باتوجه به تجربه برگزاری نمایشگاه فیزیکی قرآن کریم پیش بینی می‌کنیم مراجعه به سامانه نمایشگاه در روز‌های پایانی افزایش یابد؛ به همین دلیل ممکن است، نمایشگاه مجازی قرآن تا پایان ماه رمضان تمدید شود.

خدمتکار بیان کرد: باتوجه به اینکه دیروز به ۱۷ هزار فعال قرآنی و ۱۰ هزار نفر از دانشجویان دانشگاه‌ها و طلاب حوزه‌های علمیه بن خرید از نمایشگاه مجازی قرآن کریم اختصاص دادیم، پیش بینی می‌کنیم این تعداد در روز‌های باقی مانده برای خرید به سامانه نمایشگاه مراجعه کنند. باتوجه به تراکم بیشتر ناشران در تهران، قم و مشهد بیشترین ارسال محموله‌های کتاب از این سه شهر بوده است. از سوی دیگر شهر‌های تهران و اصفهان بیشترین ثبت خرید در سامانه را به خود اختصاص دادند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲,۸۶۵

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر