تسهیلات ویژه مرکز نور در نمایشگاه مجازی قرآن

شرکت خدمات نور رایانه سپهر وابسته به مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی ( نور) در نمایشگاه مجازی قرآن کریم، محصولات خود را برای سازمان‌ها و دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها به‌صورت خاص و با قیمت ویژه عرضه کند

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، شرکت خدمات نور رایانه سپهر وابسته به مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی ( نور) در نمایشگاه مجازی قرآن کریم، محصولات زیر را برای سازمان‌ها و دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها به‌صورت خاص و با قیمت ویژه عرضه کند.

این محصولات عبارتند از:

- اشتراک یکساله پایگاه نورمگز – 50 هزار مقاله تصویری 80 میلیون ریال
- اشتراک یکساله پایگاه نورمگز – 20 هزار مقاله تصویری 60 میلیون ریال
- اشتراک یکساله پایگاه نورلایب – بسته اشتراک طلایی 25 میلیون ریال
- اشتراک یکساله پایگاه ابر نور – 12000 ساعت 70 میلیون ریال
- اشتراک یکساله پایگاه ابر نور – 6000 ساعت 40 میلیون ریال

در صورتی که قصد خرید اشتراک این محصولات را دارید تا پایان مهلت نمایشگاه می‌توانید با شماره تلفن‌های 02142146000 داخلی‌های 206 و 209 و یا تلفن همراه 09213515517 ذیل تماس بگیرید و یا با ایمیل شرکت noorrayaneh@noorsoft.org مکاتبه داشته باشید.

انتهای پیام/

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب رشد و رویش»
این شعار نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم است که از ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(مصادف با ۱۸ تا ۲۷ رمضان) در دو بخش خدمات فروشگاهی و خدمات محتوایی درخدمت عموم علاقمندان است.
خوب است بدانید بخش فروشگاهی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه در دسترس بوده، اما بخش خدمات محتوایی پس از برگزاری نمایشگاه، همچنان خدمتگزار شما علاقه‌مندان خواهد بود.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

لوگو فوتر