۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

نحوه خرید از نمایشگاه مجازی قرآن

نحوه خرید از نمایشگاه مجازی قرآن
متقاضیان خرید از نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم برای خرید از این نمایشگاه باید ابتدا در سایت ثبت‌نام و پس از درج اطلاعاتی که از آنها خواسته شده، نسبت به ثبت خرید خود اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم از یازدهم اردیبهشت‌ماه از طریق سامانه iqfa.ir تا ۲۰ اردیبهشت‌ماه فعال خواهد بود. با وجود تلاش برگزارکنندگان برای ایجاد فرایندی ساده برای خرید، اما باز نیاز به طی یک سری مراحل دارد.

با توجه به اینکه از روز 15 اردیبهشت‌ماه، اطلاع‌رسانی در مورد اختصاص بن‌خرید از نمایشگاه قرآن برای ۱۶ هزار و ۵۰۰ فعال قرآنی ارسال شده و این بن‌ها برای خرید فعال شده است، خالی از لطف نخواهد بود، اگر یک بار مراحل خرید در سایت فروش اطلاع‌رسانی شود.

متقاضیان خرید از نمایشگاه مجازی قرآن کریم باید ابتدا در سایت فروش به آدرس iqfa.ir ثبت نام کرده و در ادامه مراحل خرید خود را ثبت کنند. اما ثبت‌نام در سایت به این صورت است که کاربر پس از مراجعه به سایت و کلیک کردن بر روی آیکون ورود کاربر (درج شده در سمت راست قسمت بالایی سایت) وارد صفحه‌ای می‌شود که از او شماره تلفن همراه و تعیین رمز عبور را خواسته است. بعد از طی کردن این مراحل یک کد شش رقمی برای شماره ثبت شده ارسال می‌شود، با وارد کردن این کد بخش اول ثبت‌نام در سایت به اتمام رسیده است.

در ادامه صفحه جدیدی برای کاربر باز می‌شود که اطلاعات بیشتری از او می‌خواهد، در این بخش اطلاعاتی از قبیل، شماره تلفن ثابت، کدپستی، آدرس که باید خریدها به آنجا ارسال شود و ... از کاربر درخواست می‌شود. پس از وارد کردن این اطلاعات و کلیک بر روی کلمه ذخیره، پروفایل کاربر تکمیل شده و کاربر می‌تواند خرید خود را ثبت کند.

امکان به‌روزرسانی اطلاعات پروفایل و ثبت آدرس‌های جدید نیز برای کاربران فراهم شده است.

با توجه به اینکه بن‌های خرید اختصاص داده شده به فعالان قرآنی بر اساس شماره ملی افراد تعریف شده است، کاربرانی که از بن خرید برخوردار هستند، پس از ثبت‌نام در سایت به صورت پیش‌فرض دارای اعتباری به مبلغ درج شده در بن خرید، خواهند بود و می‌توانند به همان اندازه خرید کنند. مبلغ اختصاص یافته به هر فعال قرآنی از طریق پیامک اطلاع‌رسانی شده است.

مسئولان برگزارکننده نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم طی روزهای گذشته از اختصاص بن خرید از ۱۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان به ۱۶ هزار و ۵۰۰ فعال قرآنی خبر داده بودند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۱۱,۲۶۸

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر