امکان ثبت گزارش مشکل برای دارندگان بن‌خرید نمایشگاه مجازی قرآن

آن دسته از دارندگان بن خرید از نمایشگاه مجازی قرآن کریم که در زمان خرید با مشکل مواجه شده و موفق به ثبت خرید نشده‌اند، برای ثبت گزارش مشکل خود به سایت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کنند.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از روز ۱۵اردیبهشت‌ماه به مرور اقدام به ارسال پیامک برای فعالان قرآنی مشمول دریافت بن خرید از نمایشگاه مجازی قرآن کریم کرده است.

با وجود این اطلاع‌رسانی، اما امکان ثبت گزارش مشکل برای آن دسته از متقاضیانی که با وجود دریافت پیامک اختصاص بن خرید، با مشکل مواجه شده اند، فراهم شده است.

این افراد برای گزارش مشکل به وجود آمده به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد به آدرس qia.farhang.gov.ir مراجعه کرده و پس از کلیک بر روی «درخواست بن خرید بریا فعالان قرآنی» فرم ثبت گزارش مشکل خود را پر کنند تا مورد بررسی و رفع مشکل قرار بگیرد.

در این فرم از آن دسته از متقاضیانی که پیامک برای آنها ارسال نشده اما در زمره فعالان قرآنی قرار دارند، خواسته شده تا اطلاعات و مستندات خود را ارائه دهند تا پس از تأیید بن خرید به آنها اختصاص داده شود.

انتهای پیام/

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب رشد و رویش»
این شعار نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم است که از ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(مصادف با ۱۸ تا ۲۷ رمضان) در دو بخش خدمات فروشگاهی و خدمات محتوایی درخدمت عموم علاقمندان است.
خوب است بدانید بخش فروشگاهی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه در دسترس بوده، اما بخش خدمات محتوایی پس از برگزاری نمایشگاه، همچنان خدمتگزار شما علاقه‌مندان خواهد بود.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

لوگو فوتر