راه‌اندازی پویش «مهمانی کتاب» در «طاقچه»/ ارائه تخفیف ۵۰ درصدی و اهدای جایزه به خریداران کتاب

عضو هیئت مدیره «طاقچه» با بیان اینکه ما یک پویشی به نام «مهمانی کتاب» را در تمامی ماه‌های مبارک رمضان داریم، گفت: امسال نیز همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، بحث تخفیف تا ۵۰ درصد را برای خریداران کتاب از بخش «مهمانی کتاب» در نظر گرفته‌ایم.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، محمد صدوقی عضو هیئت مدیره «طاقچه» درباره شروع فعالیت‌هایشان اظهار کرد: کتابخانه مجازی «طاقچه» سال ۱۳۹۲ کار خودش را به‌صورت آزمایشی آغاز کرد و سال ۱۳۹۳ رونمایی شد.

وی با بیان اینکه کتابخانه مجازی «طاقچه» محدودیتی در حوزه محتوا ندارد، افزود: تمام محتواهایی که در قالب کتاب منتشر می‌شوند اعم از کتاب‌های درسی، کمک درسی، آموزشی، داستانی، مذهبی و دینی و ... در «طاقچه» وجود دارد؛ در واقع «طاقچه» یک نمایشگاه کتاب است و همه ناشران می‌توانند کارهایشان را در آنجا عرضه کنند.

عضو هیئت مدیره «طاقچه» تصریح کرد: ما یک پویشی به نام «مهمانی کتاب» را در تمامی ماه‌های مبارک رمضان داریم؛ امسال نیز همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، بحث تخفیف تا ۵۰ درصد را برای خریداران کتاب از بخش «مهمانی کتاب» در نظر گرفته‌ایم و هر روز به ۱۰ نفر از خریداران، ۱۵۰ هزار تومان اعتبار طاقچه اهدا می‌‌کنیم.

صدوقی خاطرنشان کرد: تمامی کتاب‌های «مهمانی کتاب‌» با ماه مبارک رمضان مرتبط است؛ «طاقچه» ۸۰ هزار محتوا دارد که در بخش «مهمانی کتاب‌» بیش از ۴ هزار کتاب وجود دارد.

انتهای پیام/

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب رشد و رویش»
این شعار نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم است که از ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(مصادف با ۱۸ تا ۲۷ رمضان) در دو بخش خدمات فروشگاهی و خدمات محتوایی درخدمت عموم علاقمندان است.
خوب است بدانید بخش فروشگاهی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه در دسترس بوده، اما بخش خدمات محتوایی پس از برگزاری نمایشگاه، همچنان خدمتگزار شما علاقه‌مندان خواهد بود.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

لوگو فوتر