۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

آموزش تعاملی قرآن کریم در «حامیم»

آموزش تعاملی قرآن کریم در «حامیم»
مدیرمسئول موسسه «حامیم» با بیان اینکه تمامی خدمات موسسه به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، گفت: ویژگی خاص سامانه آموزش الکترونیکی «حامیم» این است که آموزش‌های مربوط به خواندن قرآن کریم و نماز به‌صورت تعاملی ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، حجت‌الاسلام سیدحمید حسینی مدیرمسئول موسسه «حامیم» که با سامانه‌‌ای با همین نام در نمایشگاه مجازی قرآن کریم حضور دارند، درباره فعالیت این غرفه مجازی اظهار کرد: سامانه آموزش الکترونیکی «حامیم» سال ۱۳۹۵ با هدف همگانی کردن آموزش قرآن و در دسترس قراردادن آموزش‌های قرآنی برای تمامی علاقه‌مندانی که به جلسات و کلاس‌های قرآنی دسترسی ندارند، راه‌اندازی شد.

وی با اشاره به اینکه «حامیم» با استفاده از بهترین اساتید قرآنی کشور، آموزش‌های قرآنی را در اختیار عموم قرار داده‌ است، تصریح کرد: سامانه آموزش الکترونیکی «حامیم» یک پایگاه اینترنتی و یک اپلیکیشن است که آموزش بهتر خواندن و بهتر فهمیدن قرآن را در اختیار علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان می‌گذارد.

مدیرمسئول موسسه «حامیم» ادامه داد: بازدیدکنندگان می‌توانند با مراجعه به این سامانه ضمن یادگیری روش روخوانی، روانخوانی و تجوید قرآن با تصویر آیات برگزیده قرآن و معانی پیام‌های قرآنی آشنا شوند.

حجت‌الاسلام حسینی تاکید کرد: ویژگی خاص سامانه «حامیم» این است که آموزش‌های مربوط به خواندن قرآن کریم و نماز به‌صورت تعاملی ارائه می‌شود؛ یعنی افراد می‌توانند با مراجعه با این پایگاه اینترنتی یا با نصب اپلیکیشن، آیاتی از قرآن یا بخشی از نماز را بخوانند و صدای خودشان را ارسال کنند.

وی افزود: سامانه «حامیم» براساس تحلیل دقیق تلاوت یا قرائت کاربران، بازخورد لازم را ارائه می‌دهد و آموزش‌هایی که برای رفع اشکالات احتمالی وجود دارد را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند مرحله به مرحله قرائت خود را ارتقا داده و با تلاوت بهتر قرآن آشنا شوند.

مدیرمسئول موسسه «حامیم» خاطرنشان کرد: تمامی خدمات موسسه به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد؛ علاقه‌مندان می‌توانند بدون هیچ هزینه‌ای آموزش‌ها را فرا گرفته و بازخوردهای آموزشی را دریافت کنند.

انتهای پیام/


تعداد بازدید : ۲,۸۸۸

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر