۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

دوره آموزش تفسیر سوره قدر در «ایمانور» به‌صورت رایگان برگزار می‌شود

دوره آموزش تفسیر سوره قدر در «ایمانور» به‌صورت رایگان برگزار می‌شود
مدیر روابط عمومی موسسه نورالمجتبی (ع) به تشریح خدمات غرفه مجازی «ایمانور» در نمایشگاه مجازی قرآن پرداخت و گفت: «ایمانور» به‌مناسبت برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، دوره آموزش تفسیر سوره قدر را به‌صورت رایگان ارائه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، احسان فریدونی مدیر روابط عمومی موسسه نورالمجتبی (ع) که با غرفه مجازی «ایمانور» در نمایشگاه مجازی قرآن حضور دارند، اظهار کرد: «ایمانور» متعلق به موسسه نورالمجتبی (ع) بوده و از سال ۱۳۹۸ کار خودش را آغاز کرده است.

وی با اشاره به اینکه «ایمانور» بهترین‌ و برترین تولیدکننده و توزیع‌کننده آموزش‌های مجازی با محتوای قرآن و عترت است، تاکید کرد: ما نخستین پلت‌فرمی هستیم که به‌صورت تخصصی در حوزه معارف اسلامی فعالیت می‌کنیم و بیش از ۷۰ هزار کاربر داریم.

مدیر روابط عمومی موسسه نورالمجتبی (ع) با بیان اینکه موسسه نورالمجتبی (ع) از ۱۳۹۳ دوره‌هایی را در موضوعات مختلف برگزار کرده است، تصریح کرد: عقائد قرآن، سبک زندگی اسلامی، انس با قرآن، آشنایی با تاریخ معصومین (ع)، احکام بندگی و دوره کامل داستان‌نویسی ۶ دوره فعال در «ایمانور» است.

فریدونی استفاده از اساتید بنام و محتوای آموزشی مناسب را از دلایل موفقیت «ایمانور» برشمرد و گفت: «ایمانور» به‌مناسبت برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، دوره آموزش تفسیر سوره قدر را به‌صورت رایگان ارائه می‌دهد.

انتهای پیام/


تعداد بازدید : ۳,۰۱۱

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر