دوره آموزش تفسیر سوره قدر در «ایمانور» به‌صورت رایگان برگزار می‌شود

مدیر روابط عمومی موسسه نورالمجتبی (ع) به تشریح خدمات غرفه مجازی «ایمانور» در نمایشگاه مجازی قرآن پرداخت و گفت: «ایمانور» به‌مناسبت برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، دوره آموزش تفسیر سوره قدر را به‌صورت رایگان ارائه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، احسان فریدونی مدیر روابط عمومی موسسه نورالمجتبی (ع) که با غرفه مجازی «ایمانور» در نمایشگاه مجازی قرآن حضور دارند، اظهار کرد: «ایمانور» متعلق به موسسه نورالمجتبی (ع) بوده و از سال ۱۳۹۸ کار خودش را آغاز کرده است.

وی با اشاره به اینکه «ایمانور» بهترین‌ و برترین تولیدکننده و توزیع‌کننده آموزش‌های مجازی با محتوای قرآن و عترت است، تاکید کرد: ما نخستین پلت‌فرمی هستیم که به‌صورت تخصصی در حوزه معارف اسلامی فعالیت می‌کنیم و بیش از ۷۰ هزار کاربر داریم.

مدیر روابط عمومی موسسه نورالمجتبی (ع) با بیان اینکه موسسه نورالمجتبی (ع) از ۱۳۹۳ دوره‌هایی را در موضوعات مختلف برگزار کرده است، تصریح کرد: عقائد قرآن، سبک زندگی اسلامی، انس با قرآن، آشنایی با تاریخ معصومین (ع)، احکام بندگی و دوره کامل داستان‌نویسی ۶ دوره فعال در «ایمانور» است.

فریدونی استفاده از اساتید بنام و محتوای آموزشی مناسب را از دلایل موفقیت «ایمانور» برشمرد و گفت: «ایمانور» به‌مناسبت برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، دوره آموزش تفسیر سوره قدر را به‌صورت رایگان ارائه می‌دهد.

انتهای پیام/


درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب رشد و رویش»
این شعار نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم است که از ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(مصادف با ۱۸ تا ۲۷ رمضان) در دو بخش خدمات فروشگاهی و خدمات محتوایی درخدمت عموم علاقمندان است.
خوب است بدانید بخش فروشگاهی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه در دسترس بوده، اما بخش خدمات محتوایی پس از برگزاری نمایشگاه، همچنان خدمتگزار شما علاقه‌مندان خواهد بود.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

لوگو فوتر