جُنگ عصرگاهی «والعصر» با نمایشگاه مجازی قرآن همراه شد

جُنگ عصرگاهی «والعصر» با نمایشگاه مجازی قرآن همراه شد
جُنگ عصرگاهی «والعصر» شبکه رادیویی قرآن در هفته جاری به موضوعات مربوط به نمایشگاه مجازی قرآن خواهد پرداخت.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، برنامه عصرگاهی «والعصر» با هدف ایجاد فضای شاداب و صمیمانه با رویکرد بیان اخبار و اطلاعات قرآنی کشور روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۴:۱۵ تا ۱۵ به روی آنتن می‌رود.

این مجله عصرگاهی با رویکرد اطلاع‌رسانی به موضوعاتی از قبیل چگونگی بهره‌مندی از قرآن در همه امور زندگی و داشتن زندگی قرآنی، اطلاع‌رسانی به‌روز، پویا و فعال از فعالیت‌ها، جلسات و رویدادهای قرآنی در سراسر کشور خواهد پرداخت.

گزارش، مسابقه، عصر مجازی(پخش تلاوت و نظرات فعالان قرآنی درباره موضوعات روز که در فضای مجازی منتشر شده)، آشنایی با فعالیت‌های قرآنی سازمان‌ها و نهادهای مختلف و گفت‌وگو با مسئولان از جمله بخش‌های این برنامه است.

امسال با توجه به شرایط کنونی جامعه و شیوع بیماری کرونا و تحمیل محدودیت‌ها؛ معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری دستگاه های فرهنگی و قرآنی کشور اقدام به برگزاری نمایشگاه مجازی قرآن کریم کرده است از این رو برنامه والعصر بر اساس رسالت خود برآن شد با اختصاص آیتم میز خبر خود به این موضوع بخش های مختلف این نمایشگاه را معرفی و به مخاطبان اطلاع رسانی کند.

جنگ عصرگاهی «والعصر» به تهیه‌کنندگی فاطمه رحمانی و محبوبه کلانتر و با اجرای تیمور کوشکی از رادیو قرآن موج اف ام ردیف ۱۰۰ مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت