خدمات ویژه «فیلم‌گردی» به مناسبت نمایشگاه مجازی قرآن کریم

خدمات ویژه «فیلم‌گردی» به مناسبت نمایشگاه مجازی قرآن کریم
معاون توسعه کسب و کار «فیلم‌گردی» به تشریح خدمات ویژه‌‌ این مجموعه به‌مناسبت برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم پرداخت.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، حسام وهیب معاون توسعه کسب و کار «فیلم‌گردی» که در ایام برگزاری نمایشگاه، خدمات ویژه‌ای را برای بازدیدکنندگان از «فیلم‌گردی» در نظر گرفته‌اند، اظهار کرد: سال ۱۳۹۳ فعالیتمان را با عنوان «سفیر فیلم» آغاز کردیم و کمی بعدتر به «سینما مارکت» تغییر عنوان دادیم؛ از آبان ۱۳۹۸ نیز فعالیتمان با عنوان «فیلم‌گردی» کلید خورد.

وی درباره خدمات ویژه «فیلم‌گردی» در ایام نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم تصریح کرد: به‌مناسبت برگزاری این نمایشگاه، تمامی محتواهایی که با «مفاهیم قرآنی» ارتباط دارند به‌صورت رایگان در اختیار بازدیدکنندگان از «فیلم‌گردی» قرار می‌گیرد؛ این در حالی است که اگر بازدیدکنندگان به‌صورت عادی بخواهند از این محتواها استفاده کنند، باید ماهانه ۴۰ هزار تومان بپردازند.

معاون توسعه کسب و کار «فیلم‌گردی» با بیان اینکه بازدیدکنندگان می‌توانند با مراجعه و ثبت‌نام در اینجا از محتوای با مفاهیم قرآنی «فیلم‌گردی» استفاده کنند، افزود: ثبت‌نام‌کنندگان می‌توانند از اشتراک رایگان هفت روزه «فیلم‌گردی» نیز استفاده کنند.

وهیب با اشاره به اینکه محتوای با مفاهیم قرآنی «فیلم‌گردی» ترکیبی از مجموعه‌ها و فیلم‌های ایرانی و خارجی است، گفت: به ۳۱۳ نفر از ثبت‌نام‌کنندگان و بازدیدکنندگان به قید قرعه اشتراک سه ماهه طلایی «فیلم‌گردی» اهدا خواهد شد.

وی با بیان اینکه «فیلم‌گردی» بر تولید محتوای سالم و مناسب برای خانواده‌‌های ایرانی تاکید دارد، خاطرنشان کرد: ما سال ۱۴۰۰ را سال تولیدات بزرگ هدف‌گذاری کرده‌ایم.

انتهای پیام/


درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت