۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

آغاز توزیع بن خرید نمایشگاه مجازی قرآن/ چه کسانی مشمول دریافت بن هستند؟

آغاز توزیع بن خرید نمایشگاه مجازی قرآن/ چه کسانی مشمول دریافت بن هستند؟
فرایند توزیع بن‌های خرید از نمایشگاه مجازی قرآن کریم ویژه فعالان قرآنی کشور از امروز بین ۱۶ هزار و ۵۰۰ فعال قرآنی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، فرایند توزیع بن‌های خرید از نمایشگاه مجازی قرآن کریم ویژه فعالان قرآنی کشور از امروز بین ۱۶ هزار و ۵۰۰ فعال قرآنی آغاز شد.

فعالان قرآنی مشمول دریافت بن نمایشگاه مجازی قرآن

مرتضی خدمتکار دبیر اجرایی نمایشگاه مجازی قرآن کریم با اعلام این خبر گفت: حافظان کل قرآن، قاریان ممتاز، مدیران مؤسسات قرآنی، مربیان قرآنی، هنرمندان آثار قرآنی، نویسندگان و مؤلفان آثار قرآنی مشمولان بن خرید از نمایشگاه مجازی قرآن کریم هستند.

افزایش فعالان قرآنی مشمول دریافت بن از ۱۲ هزار به ۱۶۵۰۰ نفر

خدمتکار ادامه داد: پیش از این، عدد مشمولان دریافت بن ۱۲ هزار نفر اعلام شد اما با توجه به جذب منابع و حمایت مالی حامیان نمایشگاه تعداد فعالان قرآنی تحت پوشش به ۱۶ هزار و ۵۰۰ نفر افزایش یافت.

وی با بیان اینکه این بن‌ها از امروز قابل استفاده هستند گفت: مبالغ بن خرید از ۱۰۰ هزار تومان تا ۴۰۰ هزار تومان است و مشمولان دریافت بن خرید از طریق ارسال پیامک نسبت به میزان بن تخصیصی خود مطلع می‌شوند.

استفاده از بن نمایشگاه با ثبت کدملی

دبیر اجرایی نمایشگاه مجازی قرآن کریم درباره نحوه استفاده از بن‌ها گفت: مشمولان بن خرید از نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم می‌توانند پس از دریافت پیامک، با مراجعه به بخش فروشگاهی سامانه نمایشگاه مجازی قرآن کریم و ثبت کدملی خود، نسبت به خرید اقدام کنند.

معرفی فعالان قرآنی توسط نهاد‌های قرآنی

خدمتکار درباره نحوه شناسایی فعالان قرآنی برای اعطای بن خرید از نمایشگاه مجازی قرآن گفت: اطلاعات مشمولان بن خرید از نمایشگاه با همکاری مراجع ذیربط قرآنی از جمله شورای عالی قرآن(قاریان)، اتحادیه موسسات قرآنی(مدیران مؤسسات)، سازمان دارالقرآن الکریم و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی(حافظان و مربیان) تهیه شده است.

فعالان قرآنی مشمول بن خرید به تفکیک فعالیت

وی درباره تفکیک دقیق فعالان قرآنی که مشمول دریافت بن شدند گفت: امسال به ترتیب ۶ هزار و ۷۰۰ حافظ کل قرآن، ۲ هزار و ۶۵۰ مدیر مؤسسه قرآنی، ۳ هزار و ۴۰۰ مربی قرآن و ۲۵۰ قاری ممتاز و بین‌المللی از جمله مشمولان این تسهیلات است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴,۶۵۷

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر