تخفیف ۶۰ درصدی برای بازدیدکنندگان از غرفه مجازی «بیان»

مسئول برگزاری دوره‌های مجازی دارالقرآن ولایت از تخفیف ۶۰ درصدی برای بازدیدکنندگان از غرفه مجازی «بیان» در نمایشگاه مجازی قرآن کریم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، جاسم کیمیایی مسئول برگزاری دوره‌های مجازی دارالقرآن ولایت که با غرفه مجازی «بیان» در نمایشگاه مجازی قرآن کریم حضور دارند، اظهار کرد: دارالقرآن ولایت تحت نظارت حوزه علمیه استان بوشهر است که دوره‌هایی را برای فراگیران قرآن کریم برگزار می‌کند.

وی با بیان اینکه سایت بیان از سال ۹۸ راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: بازدیدکنندگان از غرفه مجازی «بیان» در نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، می‌توانند با ۶۰ درصد تخفیف از دوره‌های برگزار شده در این غرفه بهره‌مند شوند.

مسئول برگزاری دوره‌های مجازی دارالقرآن ولایت افزود: دوره‌های روخوانی و روانخوانی، تجوید سطح یک، حفظ قرآن کریم، ترجمه مفاهیم، احکام بانوان، عقائد و معارف، صوت و لحن، کلاسداری روخوانی و روانخوانی را با تخفیف ۶۰ درصدی در اختیار فراگیران قرآنی که از طریق سایت نمایشگاه وارد غرفه مجازی می‌شوند، قرار داده‌ایم؛ کد تخفیف‌ها در بخش ثبت‌نام مشخص شده است.

کیمیایی با اشاره به اینکه تاکنون تبلیغات گسترده‌ای نداشته‌ایم، ابراز امیدواری کرد که در روزهای باقی مانده از نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم استقبال خوبی از دوره‌های مجازی غرفه «بیان» انجام گیرد.

انتهای پیام/


درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت