ارائه ۱۰۰ عنوان کتاب مرکز اسناد دفاع مقدس در نمایشگاه قرآن

ارائه ۱۰۰ عنوان کتاب مرکز اسناد دفاع مقدس در نمایشگاه قرآن
انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس حدود ۱۰۰ عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس در نمایشگاه مجازی قرآن کریم حضور یافته است.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، همزمان با آغاز به کار نمایشگاه مجازی قرآن کریم، مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس با حدود ۱۰۰ عنوان کتاب در حوزه‌های گوناگون اطلس، آثار ادبی، تاریخ شفاهی، ترجمه، عملیات‌ها و نبرد‌ها و پژوهش‌های موضوعی در این نمایشگاه شرکت کرده است.

از تازه‌ترین آثار عرضه شده در این نمایشگاه می‌توان به تاریخ شفاهی روایت محسن رضایی، بازتاب جهانی کربلای ۵، تاریخ شفاهی از سنندج تا خرمشهر، اطلس لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب‌(ع)، تاریخ شفاهی دفاع مقدس روایت محمدصادق آهنگران و کربلای ۵ تلاشی دیگر برای تعیین سرنوشت جنگ اشاره کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند کتاب‌های مورد نظر خود را از طریق سایت نمایشگاه مجازی قرآن کریم به نشانی www.iqfa.ir با تخفیف ۲۰ درصد خریداری کنند و هزینه پست و ارسال برای کتاب‌ها نیز رایگان است.

نمایشگاه مجازی قرآن کریم از ۱۱ اردیبهشت‌ماه آغاز شده و تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت