۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

حضور انتشارات قدیانی با 500 عنوان کتاب در نمایشگاه مجازی قرآن

حضور انتشارات قدیانی با 500 عنوان کتاب در نمایشگاه مجازی قرآن
مدیر انتشارات قدیانی با اشاره به حضور 500 عنوان کتاب از این انتشارات در نمایشگاه مجازی قرآن کریم، به معرفی برخی از مهم ترین آثار ارائه شده پرداخت.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، نادر قدیانی، مدیر انتشارات قدیانی با اشاره به اینکه این انتشارات در نمایشگاه قرآن بیش از 500 عنوان کتاب ارائه داده است، گفت: عمده فعالیت انتشارات قدیانی در زمینه کودکان است و کتاب‌هایی که در نمایشگاه حضور دارد نیز در همین بخش است.

وی در ادامه به دو اثر که بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است اشاره کرد و افزود: یکی از موارد منتشر شده انتشارات قدیانی مجموعه کتاب‌هایی در مورد ائمه اطهار(ع) است که هرکدام از این کتاب‌ها با نام مبارک یکی از ائمه(ع) و 10 قصه از آن امام نامگذاری شده است، به عنوان مثال یکی از این کتاب‌ها 10 قصه از امام حسن(ع) نام دارد. بنابراین کودکان و خانواده‌ها می‌توانند هر کدام از این کتاب‌ها را که احساس می‌کنند مورد نیازشان است با عنوان همان امام جستجو کنند تا در سبد خرید آنها قرار گیرد. این کتاب‌ها دارای تصویرگری مجزا و ویژه است.

قدیانی تصریح کرد: مجموعه دیگری که در نمایشگاه امسال عرضه شده است، مجموعه «قصه های پیامبران» نوشته «علی موسوی گرمارودی» است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲,۶۰۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر