حضور انتشارات قدیانی با 500 عنوان کتاب در نمایشگاه مجازی قرآن

مدیر انتشارات قدیانی با اشاره به حضور 500 عنوان کتاب از این انتشارات در نمایشگاه مجازی قرآن کریم، به معرفی برخی از مهم ترین آثار ارائه شده پرداخت.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، نادر قدیانی، مدیر انتشارات قدیانی با اشاره به اینکه این انتشارات در نمایشگاه قرآن بیش از 500 عنوان کتاب ارائه داده است، گفت: عمده فعالیت انتشارات قدیانی در زمینه کودکان است و کتاب‌هایی که در نمایشگاه حضور دارد نیز در همین بخش است.

وی در ادامه به دو اثر که بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است اشاره کرد و افزود: یکی از موارد منتشر شده انتشارات قدیانی مجموعه کتاب‌هایی در مورد ائمه اطهار(ع) است که هرکدام از این کتاب‌ها با نام مبارک یکی از ائمه(ع) و 10 قصه از آن امام نامگذاری شده است، به عنوان مثال یکی از این کتاب‌ها 10 قصه از امام حسن(ع) نام دارد. بنابراین کودکان و خانواده‌ها می‌توانند هر کدام از این کتاب‌ها را که احساس می‌کنند مورد نیازشان است با عنوان همان امام جستجو کنند تا در سبد خرید آنها قرار گیرد. این کتاب‌ها دارای تصویرگری مجزا و ویژه است.

قدیانی تصریح کرد: مجموعه دیگری که در نمایشگاه امسال عرضه شده است، مجموعه «قصه های پیامبران» نوشته «علی موسوی گرمارودی» است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

انتهای پیام/

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت