مهدی دغاغله

تبلیغ و ترویج
دوره هجدهم

نام : مهدی

نام خانوادگی : دغاغله

تاریخ تولد : 1347

سال انتخاب : 1391

برگزیده شده در حوزه : تبلیغ وترویج

برگزیده دوره : هجدهم

در سن ۷ سالگی همانند دیگر همسالان خود به مسجد می‌رود و خود را مقابل سیدلفته منصوری، اولین معلم قرآن خود در تمام حیات زندگی‌اش می‌بیند. مهدی پس از حضور در این جلسات با اعلام خبر شرکت در کلاس‌های قرآن به پدر و مادر، باعث خوشحالی خانواده می‌شود. این فعال قرآنی در خصوص دوران تحصیل ابتدایی و فضایی که در آن مشغول به تحصیل بود، اظهار کرد: در زمانی که رعایت نکردن حجاب و شئونات اسلامی مایه تمدن و فرهنگ هر شخص به شمار می‌رفت، خانم عفت معلم تعلیمات دینی سال دوم ابتدایی با رعایت کامل موازین اسلامی بر سر کلاس حاضر می‌شد. هیچ‌گاه تفاوت پوشش خانم عفت را با دیگر دبیران مدرسه فراموش نخواهم کرد. مهدی در سال ۱۳۶۴ به حج مشرف شد و اولین سفر خود به منظور انجام مناسک حج انجام داد. این سفر نیز به دنبال کسب رتبه اول مسابقات اوقاف کشور بود که به همراه ۱۰ نفر دیگر انجام شد، زیباترین خاطره‌ای است که از دوران جوانی تاکنون در یادش باقی مانده است. مطمئناً از همچنین انسانی که خود را با قرآن آمیخته است فرزندانی قرآنی نیز وارد عرصه تلاوت قرآن خواهند شد.

مقامات داخلی:

نفر اول مسابقات سراسرى قرآن کریم سازمان اوقاف 1364


درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب رشد و رویش»
این شعار نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم است که از ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(مصادف با ۱۸ تا ۲۷ رمضان) در دو بخش خدمات فروشگاهی و خدمات محتوایی درخدمت عموم علاقمندان است.
خوب است بدانید بخش فروشگاهی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه در دسترس بوده، اما بخش خدمات محتوایی پس از برگزاری نمایشگاه، همچنان خدمتگزار شما علاقه‌مندان خواهد بود.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

لوگو فوتر