۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

برنامه‌های مرکز نور در نمایشگاه مجازی قرآن

برنامه‌های مرکز نور در نمایشگاه مجازی قرآن
مدیر اداره بازرگانی مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) گفت: نمایشگاه مجازی قرآن، تجربه جدیدی خواهد بود و برنامه‌ریزی متفاوتی نسبت به قبل را می‌طلبد. مرکز نور در نمایشگاه امسال نیز شرکت کرده و ویژه برنامه‌هایی به مناسبت این ماه مبارک ارائه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، محمد حسین اصلانی، مدیر اداره بازرگانی مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) اظهارداشت: با توجه به اینکه مرکز نور تولید کننده محصولات فناورانه در موضوع منابع علوم اسلامی و انسانی است، لزوم عرضه و نشر مناسب آنها برای مخاطبان، از مهم‌ترین وظایف مرکز محسوب می‌شود. یعنی همانطور که تولید یک محصول برای رفع نیاز جامعه علمی و تسریع در تولید علم بسیار مهم و با ارزش است، به همان اندازه در دسترس قرار گرفتن آن محصول و رسیدن آن به مخاطبین هم ارزشمند و راهبردی است. به همین جهت در معاونت بازرگانی و خدمات فرهنگی، اداره‌ای برای سیاستگذاری و انجام این مهم فعالیت می‌کند.

وی با اشاره به حضور این مرکز در نمایشگاه مجازی قرآن گفت: مرکز نور همواره در نمایشگاه‌های قرآن کریم حضور داشته و به ارائه محصولات خود می‌پرداخته است. بخشی از کاربران ما در نمایشگاه‌ها به جستجو و کسب اطلاع از تاز‌های نور می‌پردازند. اما با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که به خاطر شیوع بیماری کرونا در سطح کشور به وجود آمده، امسال نمایشگاه قرآن کریم به صورت مجازی برگزار شده است. طبیعی است که نمایشگاه مجازی، تجربه جدیدی خواهد بود و برنامه‌ریزی متفاوتی نسبت به قبل را می‌طلبد. مرکز نور در نمایشگاه امسال نیز شرکت کرده و ویژه برنامه‌هایی به مناسبت این ماه مبارک ارائه می‌کند.

اصلانی ادامه داد: ویژه‌برنامه‌های ما در نمایشگاه قرآن کریم شامل پیشخوان برخط نرم‌افزارهای نور (ابر نور) به آدرس (abrenoor.ir) با دسترسی به 219 نرم‌افزار رومیزی، با تخفیف 40 درصد در اختیار کاربران خواهد بود. کافی است در این سایت عضو شده و اشتراک مورد نظر خود را با تخفیف خریداری نمایند. ویژگی منحصر به فرد این سایت اجرای نرم‌افزارها بدون نیاز به نصب و فعال سازی و به صورت برخط در هر زمان و در هر سخت افزاری (موبایل یا رایانه و ...) است.

وی گفت: طرح همراهان نور یکی از طرح‌های محبوب کاربران نور است که با استقبال خوبی از طرف ایشان مواجه شده است. در این طرح کاربر می تواند 95 نرم‌افزار را یک جا بر روی هارد یا رایانه قابل حمل خود داشته و استفاده نماید. این طرح در مدت نمایشگاه مجازی قرآن با 35 درصد تخفیف عرضه خواهد شد.

اصلانی هچنین تصریح کرد: فروشگاه اینترنتی نور (نورشاپ) به آدرس (www.noorshop.ir) نیز نرم‌افزارهای قرآنی خود را با حداکثر 50 درصد تخفیف به مخاطبین عرضه می‌نماید. نرم‌افزارهای جامع تفاسیر نور، دانشنامه علوم قرآن (مشکات 2)، دانشنامه تفسیر طبری، دانشنامه تفسیر صافی، فرهنگ موضوعی تفسیر تبیان و المیزان شامل تخفیف خواهند بود.
مدیر اداره بازرگانی مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) افزود: نرم‌افزار اندرویدی و ویندوزی کتابخوان همراه نور (www.hamrahnoor.ir) که دسترسی به بیش از 32 هزار جلد کتاب را به کاربران ارائه نموده است، در طول نمایشگاه قرآن کریم تا 40 درصد تخفیف به عرضه کتاب دیجیتالی می‌پردازد. همانطور که می‌دانید این نرم‌افزار بیش از 3000 جلد کتاب رایگان عرضه می‌نماید و برای دیگر کتاب‌ها نیز این تخفیف را در نظر گرفته‌ایم.

انتهای پیام/


تعداد بازدید : ۴,۴۳۲

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر