۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

اپلیکیشن «نوار» نخستین تولیدکننده کتاب صوتی در ایران/ تخفیف ۲۵ درصدی برای کتاب‌های صوتی

اپلیکیشن «نوار» نخستین تولیدکننده کتاب صوتی در ایران/ تخفیف ۲۵ درصدی برای کتاب‌های صوتی
مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان نیوشا نگار عصر نو با اشاره به اینکه اپلیکیشن «نوار» نخستین و بزرگترین تولیدکننده و عرضه‌کننده کتاب صوتی در ایران است، گفت: بازدیدکنندگان و مخاطبین نمایشگاه مجازی قرآن کریم اگر به این اپلیکیشن مراجعه کنند، می‌توانند از تخفیف ۲۵ درصدی برای کتاب‌های صوتی «دینی و آیینی» و «دفاع مقدس و انقلاب اسلامی» استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، حمیدرضا شربتیان بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان نیوشا نگار عصر نو که با اپلیکیشن «نوار» در نمایشگاه مجازی قرآن کریم حضور دارند، درباره فعالیت شرکت دانش‌بنیان نیوشا نگار عصر نو اظهار کرد: ۶ سال است که این شرکت دانش‌بنیان فعالیت خودش را در زمینه تولید و توزیع کتاب صوتی آغاز کرده است.
وی افزود: اپلیکیشن «نوار» نخستین و بزرگترین تولیدکننده و عرضه‌کننده کتاب صوتی در ایران است که بیش از ۱۵ هزار محتوا را در دسته‌بندی‌های مختلف منتشر کرده است.
مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان نیوشا نگار عصر نو تاکید کرد: تمامی محتواهای منتشر شده با حفظ حقوق مولف، مترجم و ناشر در استودیوها به‌صورت حرفه‌ای تولید شدند و بر روی اپلیکیشن «نوار» عرضه می‌شوند.
شربتیان تصریح کرد: بازدیدکنندگان و مخاطبین نمایشگاه مجازی قرآن کریم اگر به اپلیکیشن «نوار» مراجعه کنند، می‌توانند از تخفیف ۲۵ درصدی برای کتاب‌های صوتی «دینی و آیینی» و «دفاع مقدس و انقلاب اسلامی» استفاده کنند؛ برخی از ادعیه‌ها نیز به‌صورت رایگان قرار گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: هر روز به قید قرعه به دو نفر از خریداران، اشتراک ۶ ماهه «نوار» اهدا می‌شود؛ برندگان می‌توانند در این ۶ ماه، ۶ کتاب صوتی رایگان دریافت کنند و همچنین بخش خلاصه کتاب‌های «نوار» و سریال‌های صوتی «نوار» را به‌صورت نامحدود مصرف کنند.
انتهای پیام/
تعداد بازدید : ۱,۳۱۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر