اپلیکیشن «نوار» نخستین تولیدکننده کتاب صوتی در ایران/ تخفیف ۲۵ درصدی برای کتاب‌های صوتی

مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان نیوشا نگار عصر نو با اشاره به اینکه اپلیکیشن «نوار» نخستین و بزرگترین تولیدکننده و عرضه‌کننده کتاب صوتی در ایران است، گفت: بازدیدکنندگان و مخاطبین نمایشگاه مجازی قرآن کریم اگر به این اپلیکیشن مراجعه کنند، می‌توانند از تخفیف ۲۵ درصدی برای کتاب‌های صوتی «دینی و آیینی» و «دفاع مقدس و انقلاب اسلامی» استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، حمیدرضا شربتیان بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان نیوشا نگار عصر نو که با اپلیکیشن «نوار» در نمایشگاه مجازی قرآن کریم حضور دارند، درباره فعالیت شرکت دانش‌بنیان نیوشا نگار عصر نو اظهار کرد: ۶ سال است که این شرکت دانش‌بنیان فعالیت خودش را در زمینه تولید و توزیع کتاب صوتی آغاز کرده است.
وی افزود: اپلیکیشن «نوار» نخستین و بزرگترین تولیدکننده و عرضه‌کننده کتاب صوتی در ایران است که بیش از ۱۵ هزار محتوا را در دسته‌بندی‌های مختلف منتشر کرده است.
مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان نیوشا نگار عصر نو تاکید کرد: تمامی محتواهای منتشر شده با حفظ حقوق مولف، مترجم و ناشر در استودیوها به‌صورت حرفه‌ای تولید شدند و بر روی اپلیکیشن «نوار» عرضه می‌شوند.
شربتیان تصریح کرد: بازدیدکنندگان و مخاطبین نمایشگاه مجازی قرآن کریم اگر به اپلیکیشن «نوار» مراجعه کنند، می‌توانند از تخفیف ۲۵ درصدی برای کتاب‌های صوتی «دینی و آیینی» و «دفاع مقدس و انقلاب اسلامی» استفاده کنند؛ برخی از ادعیه‌ها نیز به‌صورت رایگان قرار گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: هر روز به قید قرعه به دو نفر از خریداران، اشتراک ۶ ماهه «نوار» اهدا می‌شود؛ برندگان می‌توانند در این ۶ ماه، ۶ کتاب صوتی رایگان دریافت کنند و همچنین بخش خلاصه کتاب‌های «نوار» و سریال‌های صوتی «نوار» را به‌صورت نامحدود مصرف کنند.
انتهای پیام/

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب رشد و رویش»
این شعار نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم است که از ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(مصادف با ۱۸ تا ۲۷ رمضان) در دو بخش خدمات فروشگاهی و خدمات محتوایی درخدمت عموم علاقمندان است.
خوب است بدانید بخش فروشگاهی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه در دسترس بوده، اما بخش خدمات محتوایی پس از برگزاری نمایشگاه، همچنان خدمتگزار شما علاقه‌مندان خواهد بود.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

لوگو فوتر