۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرم‌افزارهای قائمیه

نرم‌افزارهای قائمیه
نرم‌افزار تلفن‌همراه


نرم‌افزار کامپیوتری
استفاده از فنّاوری‌های نوین به منظور توسعه و ترویج دین یکی از اقدامات ارزشمندی است که توفیق آن به مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه داده شده است. کافی است سری به سایت این مجموعه ارزشمند بزنید تا با خدمات متنوع آن در حوزه کتاب، آموزش، تولید نرم‌افزار و محصولات رسانه‌ای و چندرسانه‌ای آشنا شوید. بدون تردید اگر قبلاً با این مجموعه آشنا نبوده باشید، از حجم عظیم فعالیت‌های آن شگفت‌زده خواهید شد؛ فعالیت‌های ناب، ممتاز و مناسبی که برخی از آنها به صورت انحصاری توسط این مجموعه انجام شده و مجموعه دیگری در کشور توفیق اجرای آن را نداشته است.
یکی از اقدامات ارزشمند این مرکز تولید انواع نرم‌افزارهای کاربردی با محتوای دینی جهت استفاده در تلفن‌همراه و کامپیوتر است. پیشنهاد می‌کنیم حتماً وارد سایت این مجموعه شوید تا با انواع نرم‌افزارهای تولیدی این مجموعه آشنا گردید.

 

تعداد بازدید : ۲,۸۵۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر