شبکه قرآن و معارف سیما

وب سایت

بدون تردید یکی از برکات انقلاب اسلامی ایران توسعه فعالیت‌های قرآنی است و یکی از مظاهر این توسعه وجود شبکه‌های متعدد رادیویی و تلویزیونی می‌باشد که محتوای قرآنی را به مخاطبان عرضه می‌نمایند. شبکه قرآن و معارف سیما با هدف ترویج فرهنگ، علوم قرآنی و معارف دینی برای مخاطبان علاقمند داخلی و خارجی در قالب‌ها و ساختارهای مختلف تلویزیونی با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های ممکن به رسالت تبلیغی‌، ترویجی و آموزشی خود با ارائه عناصر اصلی زندگی مؤمنانه بر اساس تعالیم قرآن کریم و ترویج سبک زندگی اسلامی- ایرانی مطابق با آموزه‌های قرآن کریم می‌پردازد.
جدای از برنامه‌های متنوع قرآنی، پایگاه اطلاع رسانی این شبکه نیز در فضای قرآنی به شکل مناسبی فعال است  و انواع آموزه‌های قرآنی از جمله تلاوت ترتیل و تحقیق، آموزش قرآن کریم، تفسیر، متن و ترجمه و... را در قالب صفحات ویژه‌ای در اختیار مخاطبان قرار داده است.

ورود به سایت شبکه قرآن و معارف سیما

ورود به بخش ویژه تلاوت ترتیل

ورود به بخش ویژه تلاوت تحقیق

ورود به کتابخانه سردار


درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب رشد و رویش»
این شعار نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم است که از ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(مصادف با ۱۸ تا ۲۷ رمضان) در دو بخش خدمات فروشگاهی و خدمات محتوایی درخدمت عموم علاقمندان است.
خوب است بدانید بخش فروشگاهی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه در دسترس بوده، اما بخش خدمات محتوایی پس از برگزاری نمایشگاه، همچنان خدمتگزار شما علاقه‌مندان خواهد بود.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

لوگو فوتر