تبیان

آموزش


مشاوره و پاسخگویی
پایگاه تبیان مربوط به مؤسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان است و زیر نظر سازمان تبلیغات اسلامی فعالیت می‌کند. این وب‌سایت بخش‌های مختلفی دارد که خدمات متنوعی را در حوزه سبک زندگی به مخاطب عرضه می‌کنند. این وب‌سایت خودش را دستیار شما در سبک زندگی می‌داند و خدماتش را حول این محور در اختیار شما قرار داده است. پیشنهاد می‌کنیم حتما سری به این وب‌سایت بزنید و یقین داریم شما هم پس از بازدید یکی از هواداران تبیان خواهید شد.پایگاه تبیان مربوط به مؤسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان است و زیر نظر سازمان تبلیغات اسلامی فعالیت می‌کند. این وب‌سایت بخش‌های مختلفی دارد که خدمات متنوعی را در حوزه سبک زندگی به مخاطب عرضه می‌کنند. این وب‌سایت خودش را دستیار شما در سبک زندگی می‌داند و خدماتش را حول این محور در اختیار شما قرار داده است. پیشنهاد می‌کنیم حتما سری به این وب‌سایت بزنید و یقین داریم شما هم پس از بازدید یکی از هواداران تبیان خواهید شد.

 

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب رشد و رویش»
این شعار نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم است که از ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(مصادف با ۱۸ تا ۲۷ رمضان) در دو بخش خدمات فروشگاهی و خدمات محتوایی درخدمت عموم علاقمندان است.
خوب است بدانید بخش فروشگاهی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه در دسترس بوده، اما بخش خدمات محتوایی پس از برگزاری نمایشگاه، همچنان خدمتگزار شما علاقه‌مندان خواهد بود.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

لوگو فوتر