تفسیر نور

وب سایت
نرم افزار

حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی، معلم شیرین زبان و مفسر قرآن مورد علاقه بسیاری از ماست. یکی از خدمات ارزشمند این روحانی و مربی قرآن کریم تفسیر نور است. تفسیری که هم زیاد مفصل نیست و برای مطالعه آن لازم نیست وقت زیادی صرف کرد، هم شیرین و روان است و هم ادبیات جذاب و متفاوت نویسنده را در خود جای داده است. این تفسیر را می‌شود به جوانان و نوجوانان و عموم مردم معرفی کرد تا با مطالعه آن کلام خود را بهتر و بیشتر بفهمند. همچنین محققان و پژوهشگران نیز می‌توانند از این تفسیر در راستای برنامه‌های تحقیق خود استفاده نمایند.حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی، معلم شیرین مفسر قرآن مورد علاقه بسیاری از ماست. یکی از خدمات ارزشمند این روحانی و مربی قرآن کریم تفسیر نور است. تفسیری که هم زیاد مفصل نیست و برای مطالعه آن لازم نیست وقت زیادی صرف کرد، هم شیرین و روان است و هم ادبیات جذاب و متفاوت نویسنده را در خود جای داده است. این تفسیر را می‌شود به جوانان و نوجوانان و عموم مردم معرفی کرد تا با مطالعه آن کلام خود را بهتر و بیشتر بفهمند. همچنین محققان و پژوهشگران نیز می‌توانند از این تفسیر در راستای برنامه‌های تحقیق خود استفاده نمایند.

 

 

مطالعه تفسیر نور از طریق وب‌سایت مرکز فرهنگی درس‌هایی از قرآن

دریافت نرم‌افزار تلفن‌همراه تفسیر نور

 

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب رشد و رویش»
این شعار نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم است که از ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(مصادف با ۱۸ تا ۲۷ رمضان) در دو بخش خدمات فروشگاهی و خدمات محتوایی درخدمت عموم علاقمندان است.
خوب است بدانید بخش فروشگاهی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه در دسترس بوده، اما بخش خدمات محتوایی پس از برگزاری نمایشگاه، همچنان خدمتگزار شما علاقه‌مندان خواهد بود.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

لوگو فوتر