طنین وحی

نرم افزار

طنین وحی یکی از ابتکارات بسیار جذاب و زیبای مرکز تحقیقات رایانه‌ای حوزه علمیه اصفهان است. این ترجمه صوتی قرآن کریم تنها ترجمه قرآن است که به صورت گفتاری - نمایشی به مخاطب عرضه شده است. فضاسازی‌های متنوع و جذاب این ترجمه صوتی باعث شده تا مخاطب تجربه کم‌نظیری از گوش دادن به ترجمه قرآن کریم داشته باشد. بدون تردید در صورت استفاده از طنین وحی خود شما یکی از مبلغان آن خواهید بود و استفاده از این ترجمه را به دوستان و آشنایان خود توصیه خواهید کرد.طنین وحی یکی از ابتکارات بسیار جذاب و زیبای مرکز تحقیقات رایانه‌ای حوزه علمیه اصفهان است. این ترجمه صوتی قرآن کریم تنها ترجمه قرآن است که به صورت گفتاری - نمایشی به مخاطب عرضه شده است. فضاسازی‌های متنوع و جذاب این ترجمه صوتی باعث شده تا مخاطب تجربه کم‌نظیری از گوش دادن به ترجمه قرآن کریم داشته باشد. بدون تردید در صورت استفاده از طنین وحی خود شما یکی از مبلغان آن خواهید بود و استفاده از این ترجمه را به دوستان و آشنایان خود توصیه خواهید کرد.

دریافت نرم‌افزار تلفن‌همراه طنین وحی

 

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب رشد و رویش»
این شعار نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم است که از ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(مصادف با ۱۸ تا ۲۷ رمضان) در دو بخش خدمات فروشگاهی و خدمات محتوایی درخدمت عموم علاقمندان است.
خوب است بدانید بخش فروشگاهی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه در دسترس بوده، اما بخش خدمات محتوایی پس از برگزاری نمایشگاه، همچنان خدمتگزار شما علاقه‌مندان خواهد بود.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

لوگو فوتر