محمدرضا پورزرگری

تبلیغ و ترویج
دوره بیست و یکم

نام : محمدرضا

نام خانوادگی : پورزرگری

تاریخ تولد : 1349

برگزیده شده در حوزه : تبلیغ وترویج

منتخب دوره : بیست و یکم

سال انتخاب : 1394

 

اساتید: سید محسن موسوی بلده ، علی اربابی ، سید محسن خدّام حسینی و مهدی سیف
اساتید (مفاهیم و مضامین و دروس قرآنی و دینی­)­: حضرت آیت الله العظمی استاد شیخ جعفر سبحانی و آیت الله العظمی ضیاء آبادی

البته جدّه مکرمه او، اولین و مؤثرترین عامل در گرایش آقای پورزرگری به این راه بود.از حدود شش سالگی با بعضی از سوره های کوچک آشنا شد و قرائت قرآن کریم را از اوایل تحصیل در دبستان و درسن هشت سالگی آغازکرد و از ده سالگی به طور فنی تلاوت و حفظ بعضی از اجزای قرآن کریم را شروع نمود. محمدرضا همان اعجوبه تلاوت بود که از سن 10 سالگی اداره گر جلسات قرآنی بود و تلاوت های زیبایش زبان همه را به تحسین می گشود. از استاد محسن موسوی نکات تجویدی و صوت و لحن را در سطح بالاتر همراه با مفاهیم قرآنی فرا گرفت. سر انجام در سنین بزرگسالی او علاوه برقرائت قرآن کریم باجمعی از دوستانش گروه تواشیح و همخوانی «قدر» را تأسیس کرد و به مدیحه سرایی نیز می پردازد.

مقامات داخلی

نفر اول مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امورخیریه در رشته قرائت (سال۷۳)

مقامات خارجی

نفر اول مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در رشته قرائت (سال۷۳)

ماموریت های داخلی

آموزش قرآن در دارالتحفیظ القرآن و دارالتعلیم القرآن تهران

ماموریت های خارجی

سفر به کشورهای هندوستان،پاکستان،ترکیه،چین، امارات متحده عربی،آفریقای جنوبی،غنا،ماداگاسکا، اتیوپی، انگلستان، اتریش، کرواسی، بوسنی وهرزگوین، اردن،سوریه،لبنان و عربستان سعودی جهت تلاوت قرآن کریم.

آثار

تنظیم و ارائه یک آلبوم آموزشی نوارکاست و برنامه آموزشی تلویزیونی روخوانی،روان خوانی و تجوید و صوت و لحن قرآن کریم. قرائت یک دوره کامل ترتیل برای صدا وسیما و رادیو قرآن. قرائت اذان وابتهال درصدا و سیما. تلاوت قرآن کریم در برنامه های مختلف صداوسیما و محافل مختلف قرآنی تلاوت قرآن کریم به زیبایی هرچه تمام تر در بسیاری از محافل قرآنی کشور.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب رشد و رویش»
این شعار نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم است که از ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(مصادف با ۱۸ تا ۲۷ رمضان) در دو بخش خدمات فروشگاهی و خدمات محتوایی درخدمت عموم علاقمندان است.
خوب است بدانید بخش فروشگاهی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه در دسترس بوده، اما بخش خدمات محتوایی پس از برگزاری نمایشگاه، همچنان خدمتگزار شما علاقه‌مندان خواهد بود.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

لوگو فوتر