نرم‌افزارهای قائمیه

نرم‌افزار تلفن‌همراه
نرم‌افزار کامپیوتری
استفاده از فنّاوری‌های نوین به منظور توسعه و ترویج دین یکی از اقدامات ارزشمندی است که توفیق آن به مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه داده شده است. کافی است سری به سایت این مجموعه ارزشمند بزنید تا با خدمات متنوع آن در حوزه کتاب، آموزش، تولید نرم‌افزار و محصولات رسانه‌ای و چندرسانه‌ای آشنا شوید. بدون تردید اگر قبلاً با این مجموعه آشنا نبوده باشید، از حجم عظیم فعالیت‌های آن شگفت‌زده خواهید شد؛ فعالیت‌های ناب، ممتاز و مناسبی که برخی از آنها به صورت انحصاری توسط این مجموعه انجام شده و مجموعه دیگری در کشور توفیق اجرای آن را نداشته است.
یکی از اقدامات ارزشمند این مرکز تولید انواع نرم‌افزارهای کاربردی با محتوای دینی جهت استفاده در تلفن‌همراه و کامپیوتر است. پیشنهاد می‌کنیم حتماً وارد سایت این مجموعه شوید تا با انواع نرم‌افزارهای تولیدی این مجموعه آشنا گردید.

 

 
 

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب رشد و رویش»
این شعار نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم است که از ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(مصادف با ۱۸ تا ۲۷ رمضان) در دو بخش خدمات فروشگاهی و خدمات محتوایی درخدمت عموم علاقمندان است.
خوب است بدانید بخش فروشگاهی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه در دسترس بوده، اما بخش خدمات محتوایی پس از برگزاری نمایشگاه، همچنان خدمتگزار شما علاقه‌مندان خواهد بود.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

لوگو فوتر