کدومو

وب‌سایت
حتماً پیش‌آمده که فرزندتان می‌خواسته فیلم ببیند، یا بازی کامپیوتری و موبایلی کند یا... و شما نمی‌دانستید آیا این فیلم، بازی یا کتاب و... مناسب او هست یا نه.
کدومو این مشکل را حل نموده است. این وب‌سایت دستیار شماست. دستیار چندرسانه‌ای خانواده تان و سامانه‌ا‌ی برای هدایت مصرف رسانه‌ای خانواده به سمت مطلوب.
کدومو فیلم‌های سینمایی، برنامه‌های تلویزیونی، انیمیشن، کتاب، بازی‌های موبایلی و رایانه‌ای، نرم‌افزارها و دیگر محصولات رسانه‌ای را ارزیابی کرده و این ارزیابی‌ها را در قالب بررسی پیام مثبت، الگوی مثبت، خشونت، ناهنجاری‌های اجتماعی، ترس و ناهنجاری‌های دینی و... در اختیار شما می‌گذارد. باکدومو می‌توانید در این دنیای غرق شدن همه در رسانه، امنیت رسانه‌ای را برای فرزندان و خانواده‌تان به ارمغان بیاورید. تردید نداریم کدومو بهترین انتخاب برای راهنمایی شما در تربیت رسانه‌ای فرزندتان است.

 

 
 

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب رشد و رویش»
این شعار نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم است که از ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(مصادف با ۱۸ تا ۲۷ رمضان) در دو بخش خدمات فروشگاهی و خدمات محتوایی درخدمت عموم علاقمندان است.
خوب است بدانید بخش فروشگاهی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه در دسترس بوده، اما بخش خدمات محتوایی پس از برگزاری نمایشگاه، همچنان خدمتگزار شما علاقه‌مندان خواهد بود.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

لوگو فوتر