فرهنگ دانش بنیان

 

جلوه‏ ای از نوآوری در فعالیت‏های قرآنی ارائه می‏شود؛

برپایی رویداد استارت‏آپی اسلامی _ قرآنی در نمایشگاه بین‏ المللی قرآن

 

رویداد استارت‏آپی اسلامی _ قرآنی با عنوان «114 استارت‏آپ» با هدف آموزش تجربه‌محور در راستای کارآفرینی اسلامی _ قرآنی از 5 تا 7 اردیبهشت‏ ماه سال جاری، در نمایشگاه بین ‏المللی قرآن برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی بیست و نهمین نمایشگاه بین ‏المللی قرآن کریم، سیدیاسر ساجدی، مدیر بخش فضای سایبری و فرهنگ دانش‌بنیان، با بیان این مطلب گفت: رویداد استارت‏آپی اسلامی  قرآنی، از مجموعه فعالیت‏ های بخش فضای سایبری و فرهنگ دانش‌بنیان بیست و نهمین نمایشگاه بین‏ المللی قرآن کریم محسوب می‏شود که طبق برنامه‏ ریزی انجام شده از 5 لغایت 7 اردیبهشت‏ ماه، در یکی از سالن ‏های نشست ‏های نمایشگاه برگزار خواهد شد.

وی افزود: از ویژگی‌های این برنامه می‌توان به برگزاری یک رویداد آموزشی ــ تجربی سه روزه، آموزش تجربه ‏محور کارآفرینی اسلامی _ قرآنی، امکان همکاری با کارآفرینان برتر کشور، برگزاری کارگاه‌های جنبی تخصصی با بهره‌گیری از اساتید مجرب، اهدای جایزه به سه تیم برتر و امکان حمایت از ایده ‏های برتر اشاره کرد.

ساجدی با بیان محورهای فعالیت این رویداد تصریح کرد: رویداد در محورهای آموزش قرآن کریم، تبلیغ و ترویج قرآن کریم، گردشگری و توریسم، هنرهای تجسمی، معماری و دکوراسیون داخلی، اسباب‏ بازی و بازی‌های رایانه‌ای، سلامت و محصولات غذایی حلال، وب و اپلیکیشن و تولید محتوای چندرسانه‌ای و برگزاری رویدادهای اسلامی _ قرآنی (باتوجه ویژه به نمایشگاه بین‏ المللی قرآن کریم) برگزار می‌شود.

مدیر بخش فضای سایبری و فرهنگ دانش‌بنیان تأکید کرد: برگزاری این رویداد در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نامگذاری شده است، از جمله نوآوری‏ های این دوره از نمایشگاه بین‏ المللی قرآن کریم به شمار می‏ آید.

ساجدی با اشاره به هدف از برگزاری این رویداد استارت‏آپی گفت: تقویت و گسترش اکوسیستم استارت‏آپی با رویکرد اسلامی _ قرآنی در کشور از سوی مجموعه معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی برگزاری نمایشگاه بین ‏المللی قرآن کریم از دیگر اهداف برگزاری این رویداد است.

وی اظهار کرد: جوایز در نظر گرفته شده برای گروه‏ های برتر در این رویداد استارت‏آپی اسلامی _ قرآنی شامل مبالغ 6 و 5 و 4 میلیون تومان برای سه رتبه اول تا سوم می‏شود.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به پایگاه اطلاع‏ رسانی Evand.com/events/114startups مراجعه کنند.

رویداد استارتاپی

فرهنگ دانش بنیان

Loading

اینفوگرافی های جنگ روایت ها

Loading

اخبار فرهنگ دانش بنیان

Loading

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت