عفاف و حجاب

 

اسلام به عنوان کاملترین شریعت ، تمام دستورات لازم برای جلوگیری جامعه از اقدامات اخلاقی را صادر کرد و عفاف و حجاب به عنوان یک خصلت و ارزش از گام های نخست برای ساختن جامعه سلامت بر شمرده است

پتانسیل هایی چون نمایشگاه بین المللی قرآن کریم فرصت مناسبی برای احیاء ارزش های والای انسانی فراهم کرده است  .

با نظر به آیات و روایاتی که صراحتا موضوع عفاف و حجاب از مسائل بنیادین خوانده اند بر لزوم اثر گذاری بخش عفاف و حجاب در نمایشگاه قرآن کریم پی می بریم .

عفاف و حجاب در دین مبین اسلام از جایگاه ویژه ای برخوردار است و آن زمان که موضوع تخصیص بخشی از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به بخش عفاف و حجاب مطرح شد این عنوان در مقام یک مسئله بنیادین مورد پذیرش مسئولین برگزاری این رویداد جهانی قرار گرفت و در سالهای متمادی برگزاری دستاوردهای چشمگیری را به ارمغان آورد .

انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب کشور به عنوان تنها تشکل مردم نهاد در نظام جمهوری اسلامی با  دغدغه طراحی ، تولید و توزیع پوششهای عفیفانه چند سالی است که به کمک وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی شتافته و در برگزاری این رویداد مهم در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم همت نموده تا دسترسی به پوشاک عفیفانه را برای قشر عفیف و محجوب جامعه تسهیل نماید .

 

عفاف و حجاب

Loading

عفاف و حجاب

Loading

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت